Aeroklub Lubelski - Polityka Prywatności

Polityka Prywatności serwisu internetowego
Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu

Właścicielem serwisu www.aeroklub.lublin.pl jest Aeroklub Lubelski w Radawcu, NIP: 713-23-71-033, Numer KRS: 0000038990.

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem www.aeroklub.lublin.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Aeroklub Lubelski w Radawcu (AL) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta AL i użytkownika serwisów należących do AL obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.aeroklub.lublin.pl/aeroklub/polityka_prywatnosci.html

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: AL nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i członków aeroklubu.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów AL.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów nalezacych do AL możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do organizacji szkoleń lotniczych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW. Adres IP jest wykorzystywany do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę (np. informacje o regionie, z którego nastąpiło połączenie). Informacje te w żaden sposób nie są łączone z danymi osobowymi subskrybentów list e-mailingowych i innych usług świadczonych przez serwis www.aeroklub.lublin.pl

Na podstawie uzyskanych informacji w szczególnych przypadkach sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, ujawniane osobom trzecim. Obejmują one zwykle informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia te nie zawierają jednak żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników serwisu AL.

Zabezpieczenia

Witryna AL zaopatrzona jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolę przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Prawa dostępu do danych osobowych użytkowników serwisu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.

Dostęp do danych osobowowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych osób na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521).

Niezapowiedziane Wiadomości

AL zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości AL rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu i organizacji szkoleń lotniczych.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do AL przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. AL nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmy.

Informacje dotyczące Polityki prywatności dla reklam Google oraz sieci partnerskiej Google znajdziesz tutaj.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Aeroklub Lubelski w Radawcu nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny, odpowiadając na reklamę bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładamy sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.

Prawa Autorskie

Aeroklub Lubelski jest prawnym właścicielem serwisu i wszystkich praw autorskich dotyczących wyglądu serwisu, oraz treści, obrazów, materiałów mulitmedialnych zawartych w serwisie. Wszelkie rozpowszechnianie, kopiowanie tych materiałów bez zgody Aeroklubu jest zabronione.

Kontakt

Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres: webmaster@aeroklub.lublin.pl

Sprawy aeroklubowe25.04.2017
Kondolencje