Aeroklub Lubelski - Loty zapoznawcze szybowcowe i samolotowe

Aeroklub Lubelski w Radawcu zaprasza na loty zapoznawcze szybowcowe i samolotowe.

Aeroklub Lubelski zaprasza wszystkich zainteresowanych szkoleniami lotniczymi, jak również tych, którzy ciekawi są podniebnego śœwiata, na loty zapoznawcze szybowcowe i samolotowe. Polecamy również loty zapoznawcze jako niebanalny prezent, który może okazać się dobrym wstępem do lotniczej przygody.

Loty szybowcowe odbywają się na szybowcu dwumiejscowym (bocian lub puchacz) z instruktorem. Cena lotu uzależniona jest od rodzaju startu: dla startu za wyciągarką wynosi 150 zł, a dla startu za samolotem 300 zł. Natomiast koszt lotu zapoznawczego samolotem to 10 zł/minuta lotu. Loty odbywają się na lotnisku sportowym w Radawcu w zależności od warunków meteorologicznych i po indywidualnych ustaleniach z instruktorami. Szczegółowych informacji udzielają:

loty szybowcowe: Grzegorz Piwowarski - tel. 603 303 226

loty samolotowe: Waldemar Miszkurka - tel. 605 891 391