Wystawa szybowca z reklamą

Zapewne stale poszukujecie Państwo oryginalnych i skutecznych form przekazu reklamowego. W związku z tym, mamy przyjemność zaprezentować Państwu pomysł na reklamę z udziałem naszych szybowców.

Oferta Aeroklubu obejmuje:

Wystawę szybowca w miejscu publicznym z możliwością umieszczenia Państwa reklamy na jego powierzchni.

Wystawa szybowca w hipermarkecie, salonie, lub innym punkcie handlowym, ze względu na jego duże rozmiary, jest możliwa przez podwieszenie szybowca nad danym stoiskiem lub innym miejscem najczęściej odwiedzanym przez kupujących.

Powierzchnia reklamowa
Zazwyczaj reklamę umieszcza się na kadłubie szybowca, ale jeśli szybowiec nie jest użytkowany w locie, reklama może praktycznie pokrywać cały szybowiec. Tak więc kwestię ulokowania reklamy pozostawiamy już Państwa wyobraźni.

Skuteczność reklamy
Niewątpliwym atutem towarzyszącej reklamy jest jej innowacyjność i rzadkość stosowania. Nie trzeba nikogo przekonywać, że taka wystawa statku powietrznego jest zawsze źródłem dużego zainteresowania. Każdy zainteresowany poświęca bowiem przynajmniej kilkanaście sekund swojej uwagi na obejrzenie wystawy, co w połączeniu z Państwa reklamą może spełniać rolę bardzo dobrego środka przekazu informacji. Co więcej, każdy zainteresowany wystawą jest gotów podzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi, mówiąc np. “Słuchajcie, widzieliście szybowiec w … ?”, co zwielokrotni liczbę odwiedzających i równocześnie powiększy ilość odbiorców przekazu reklamowego. Dodatkowo, niespotykana dotychczas forma takiej wystawy powodują, że przekaz informacyjny zawarty w takiej reklamie jest lepiej zapamiętywany i odróżniany od tradycyjnych reklam.

Możliwe terminy udostępniania szybowców

• aktualnie bez ograniczeń: szybowiec FOKA
  • w okresie od listopada do marca: wszystkie szybowce aeroklubowe
  • inne: szybowce oczekujące na przegląd  (więcej info na telefon)

Więcej informacji na temat wystawy szybowca można uzyskać w Aeroklubie.