Zgłoszenie na szkolenie

Aeroklub Lubelski prowadzi nabór chętnych na szkolenia przez cały rok. A po uzbieraniu odpowiedniej grupy osób, podejmuje działania do organizacji szkoleń. Zazwyczaj, szkolenia szybowcowe i samolotowe rozpoczynają się wiosną, a spadochronowe są prowadzone przez cały sezon. Oczywiście, w razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia w dowolnym czasie, w miarę możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem w naszym Aeroklubie, zgłoś swoją chęć uczestnictwa w wybranym szkoleniu. Wypełnienie ankiety nie zobowiązuje Cię do podjęcia szkolenia, choć mamy nadzieję, że z chęcią skorzystasz z naszej oferty.

Po podjęciu decyzji o organizacji szkolenia, poinformujemy Ciebie o terminie spotkań informacyjno-organizacyjnych dotyczących kursów.