Prosimy o zgłaszanie się na adres: manifest@aeroclub.vdl.pl
Cennik:
Podstawowe szkolenie spadochronowe metodą Static Line (na linę desantową) -570 PLN
Roczna składka sekcyjna w pierwszym roku, wraz z ubezpieczeniem NNW -5o PLN
Termin zajęć:
08/09/2018-godzina 9.00-16.00
09/09/2018-godzina 9.00-16.00
Zajęcia trwają dwa dni, obecność jest obowiązkowa.
Miejsce: Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu.
Przypominamy, że osoby pragnące rozpocząć szkolenie na pierwsze spotkanie muszą przynieść komplet wymaganych dokumentów:
– dowód tożsamości do wglądu, potwierdzenie opłaty za szkolenie (w opisie przelewu lub wpłaty prosimy wpisać “za szkolenie spadochronowe” oraz podać swoje imię i nazwisko),
– dowód wpłaty za roczną składkę sekcyjną zawierającą NNW ( w opisie przelewu lub wpłaty prosimy „ imię i nazwisko, adres zameldowania i pesel” )
Wpłaty należy dokonać przelewem na konto lub w kasie Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu. (poniedziałek-piątek 9.00-15.00 tel. (81) 503 07 90 w.22.)
– opłata za szkolenie nie obejmuje kosztów skoków.
– w przypadku osób niepełnoletnich zgoda obojga rodziców/opiekunów ( dokument musi być podpisany w obecności kierownika szkolenia spadochronowego AL lub notariusza) dokument do pobrania z „ manifestu”
– badania lotnicze nie są już potrzebne. Wystarczy podpisane na miejscu Twoje oświadczenie o braku przeciwwskazań do skakania.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłaty.
UWAGA WAŻNE: WARUNKIEM NIEZBĘDNYM DO ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA JEST WPŁYW ŚRODKÓW NA KONTO AEROKLUBU.
W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ UBEZPIECZENIA UCZESTNIKÓW KURSU PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT NAJPÓŹNIEJ DO CZWARTKU POPRZEDZAJĄCEGO SZKOLENIOWY WEEKEND

Podstawowe szkolenie spadochronowe.